Odontologijos skyrius

Informaciją apie gydytojų odontologų sąrašą ir darbo laikus galima rasti registracija.vrcp.lt paspaudus skiltį viršuje  "gydytojų darbo grafikai" ir pasirinkus skyrių "Odontologijos kabinetas".

Odontologinis skyrius dirba nuo pat VRCP įsikūrimo ir sėkmingai teikia PASPP odontologines paslaugas jau 20 metų. Skyriuje dirba 14 gydytojų - odontologų, kurie teikia terapines bei chirurgines paslaugas vaikams ir suaugusiesiems. Jiems talkina 6 odontologo padėjėjos, 2 slaugytojų padėjėjos ir 2 registratorės.

Registruotiems ir planine tvarka atvykstantiems pacientams, pacientams sudarome detalius gydymo planus, atliekame profilaktinius patikrinimus, profesionalią burnos higieną, nemokamą vaikučių dantų dengimą silantais, karieso pažeidimų bei dantų kanalų gydymą, dantų šalinimą, burnos paruošimą prieš protezavimą, burnos ir gleivinės ligų diagnostiką ir registraciją į TLK eilę, siekiantiems protezuotis dantis už valstybės lėšas.

Skyrius aprūpintas naujausia odontologine („NSK“ (Japonija), „Bien-Air“ (Šveicarija), „“Aidec“, „3M“ (JAV), „Gnatus“ (Belgija) ) ir rentgeno įranga. Naudojamos visame pasaulyje pripažintos „3M ESPE“ (JAV), „Heraues-Kulzer„ (Vokietija), „GC“ (Japonija) plombų medžiagos.

Taip pat, siekiant didinti odontologinių paslaugų prieinamumą, jos teikiamos penkiolikoje VRCP priklausančių ambulatorijų. Norėdami pasitikrinti ar registruotis gydymui savo seniūnijoje, prašome detalesnės informacijos ieškoti čia.

Pacientams, besikreipiantiems dėl skausmo, pirmoji pagalba nuo 7 iki 14 val. suteikiama  būtinosios odontologinės pagalbos kabinete, o vėliau odontologijos skyriaus odontologų kabinetuose. 

Lankstus skyriaus darbo laikas darbo dienomis nuo 7 ryto iki 19 val. vakaro pacientams garantuoja gerą odontologinių paslaugų prieinamumą ir patogaus vizito laiko pasirinkimą. Telefonas pasiteirauti (8-5)2470031

Norinčius sužinoti daugiau apie teikiamas odontologines paslaugas ar jas teikiančius skyrius VRCP, maloniai prašome kreiptis:

Laisvės pr. 79 LT2022 Vilnius, 4 aukštas, foje.

Tel. (8-5)2470031

Odontologijos skyriaus vedėjas - Pranas Černiauskas

Kreiptis

el. paštu rimsienerasa@gmail.com Skyriaus vyresnioji gyd. odontologo padėjėja - Rasa Rimšienė