Naujienos

65 METŲ IR VYRESNI VILNIAUS RAJONO GYVENTOJAI KVIEČIAMI REGISTRUOTIS VAKCINACIJAI NUO COVID-19 LIGOS

2021 03 04

Mieli 65 metų ir vyresni Vilniaus rajono gyventojai, kviečiame Jus aktyviau registruotis vakcinacijai nuo COVID-19 ligos. Gydytojai primena, kad vakcina labiausiai reikalinga būtent vyresnio amžiaus žmonėms, nes gali apsaugoti nuo sunkių ligos formų, komplikacijų ar mirties.

Pandemijai sukausčius pasaulį, vakcinos nuo COVID-19 ne tik padės apsaugoti Jūsų ir artimųjų sveikatą, bet ir sukurti saugią aplinką visai visuomenei.

Kur kreiptis?

Senjorai, norintys pasiskiepyti COVID-19 vakcina, prašomi kreiptis j savo šeimos gydytoją asmens sveikatos priežiūros jstaigose.

Ar turiu laukti skambučio?

Jei Jums daugiau nei 65 metai ir dėl vakcinacijos nesulaukėte dar skambučio iš savo šeimos gydytojo(-s) ar slaugytojo(-s), prašome su jais susisiekti telefonu ir užsiregistruoti skiepams.

Svarbu žinoti

Senjorai, turintys nuolatinės slaugos arba nuolatinės priežiūros poreikį gali būti skiepijami namuose, atvykus sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojui. Apie savo padėtį iš anksto informuokite šeimos gydytoją.
Yra rekomenduojama neskiepyti žmonių, kuriems nuo Covid-19 ligos diagnozavimo nėra praėję trys mėnesiai arba prieš skiepijimą jiems atlikto serologinio tyrimo metu nustatoma koronaviruso antikūnų.

VAKCINACIJA YRA SAVANORIŠKA. VAKCINA IR SKIEPIJIMO PASLAUGA - NEMOKAMA

Naudingi kontaktai: VšĮ Vilniaus rajono centrinė poliklinika - tel. (8 5) 247 0027Naudinga informacija