Naujienos

Prasideda Lietuvos gyventojų visuotinė vakcinacija nuo COVID -19 ligos

2021 05 31

Prasideda Lietuvos gyventojų visuotinė vakcinacija nuo

COVID -19 ligos

Nuo gegužės 31 d. Lietuvoje prasideda masinė gyventojų vakcinacija - tai reiškia, kad bus registruojami visi norintys skiepytis vyresni kaip 16 metų amžiaus Lietuvos gyventojai. Asmenims nuo 16 metų gali būti skiriama tik viena iš keturių registruotų ir Lietuvoje vartojamų vakcinų – „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“). O žmonėms nuo 18 metų gali būti pasiūlyta „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“), „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“), „Moderna“ (gamintojas „Moderna“) ir „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina. Prioritetinių grupių sąraše esantys, bet dar nevakcinuoti gyventojai, taip pat kviečiami registruotis skiepams.

Užsiregistruoti savo vakcinai galima internetu www.koronastop.lrv.lt svetainėje tiems, kas naudojasi elektronine bankininkyste. Registruoti vakcinai galima ir kitą asmenį. Nesinaudojantiems internetu siūloma registruotis skiepams telefonu 1808, kur konsultantai padės užsiregistruoti Jums patogiu laiku. Prasidėjus masinei vakcinacijai skiepytis galima bet kokiame skiepijimo centre, nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos.

                 Svetainėje www.koronastop.lrv.lt rasite ir daugiau atsakymų į Jums kylančius klausimus dėl vakcinacijos ir COVID-19 ligos.

 

 

 

VšĮ Vilniaus rajono centrinės poliklinikos administracija

 

 Naudinga informacija