Padėkos

Padėka fizinės šeimos gydytojai Jurgitai Fominienei ir ir kartu dirbančiai bendrosios praktikos slaugytojai Jadvygai, skambučių centro darbuotojai Tatjanai

Nuoširdžiai dėkojame šeimos gydytojai Jurgitai Fominienei ir kartu dirbančiai bendrosios praktikos slaugytojai Jadvygai už profesionalumą, dėmesį ir suteiktą pagalbą.

Taip pat dėkojame skambučių centro darbuotojai Tatjanai už malonų ir dėmesingą aptarnavimą telefonu.

J.Z. ir A. Z.

2024-02-01

Padėka fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams

Norėčiau padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjai Elonai Tumėnaitei ir jos komandos nariams - Jonui, Aidai, Halinai, Ledrūnai už ambulatorinės reabilitacijos organizavimą ir kvalifikuotą ambulatorinės reabilitacijos paslaugų suteikimą. Ačiū, Jums Mielieji, už rūpestį, profesionalumą, globą, sveikatinimą, už šiltą atmosferą ir nuoširdų bendravimą. Sėkmės Jums visur ir visada.

V.F. 2024 01 22

Padėka šeimos gydytojai Astai Martinkėnienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Gražinai

Noriu nuoširdžiai padėkoti savo šeimos gydytojai Astai Martinkėnienei. Daktare, Jūs dirbate iš pašaukimo, Jūs šypsotės pavargusiems, nelaimingiems, ligų išvargintiems pacientams ir Jūsų šypsena ramina bei suteikia vilties. Ačiū Jums!

Dėkoju bendrosios praktikos slaugytojai Gražinai, Jūs išklausote, girdite, nuoširdžiai patariate ir padedate. Nuoširdus ačiū ir Jums.

Linkiu, kad išdalintas gerumas, žinios, pastangos ir šypsenos Jums grįžtų šimteriopai.

Šviesių ir jaukių šventų Kalėdų, dosnių ateinančių metų.

R.R, T.R. ir Ž.R.

Padėka šeimos medicinos skyriaus slaugytojai Editai Paukštienei

Noriu padėkoti slaugytojai Editai Paukštienei už ilgametį, profesionalų, kruopštų darbą.
Slaugytoja Edita dalykiškai išaiškina pacientams medicininę informaciją yra maloni bei empatiška.

D.F.

Padėka gydytojai endokrinologei Eglei Rudinskienei

Mamytės vardu noriu padėkoti gydytojai endokrinologei Eglei Rudinskienei už nuoširdų bendravimą, įsiklausymą į problemą, už profesionalumą, atidumą. Gydytoja - Dovana, taip galima Jus pavadinti.

Linkime sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime.

Ačiū.

J.M.

Padėka Šeimos gydytojai Ramintai Kudabaitei

"Ačiū Jums, Daktare, už suteiktą pagalbą, supratingumą, atjautą, dėmesingumą, kantrybę. Esu dėkinga likimui, kad teko susitikti. Jūsų dėka gyvenimas tapo šviesesnis. Sveikatos! Stiprybės! Dvasios ramybės!"

M.A.

Padėka gydomojo masažo specialistui Jonui Stoškui

Noriu pareikšti padėką fizinės medicinos ir reabilitacijos masažuotojui Jonui Stoškui. Už intensyvų sąžiningą darbą, už mandagų klientų priėmimą ir už kultūringumą.

D.F

Padėka šeimos gydytojai Rasai Jankauskienei

Noriu pareikšti padėką šeimos gydytojai Rasai Jankauskienei. Už profesionalų dėmesį pacientui, išsamias konsultacijas ir patikrą pagal med. programas.

D.F.

Padėka šeimos gydytojai Rasai Venskutonienei ir bendruomenės slaugytojai Lilijai Račko

Rašau dėl gydytojos Rasos Venskutonienės ir jos seselės - kurių pacientai esame ne vienerius metus... Noriu joms labai padėkoti už rūpestį ir domėjimąsi pacientų sveikata! už tai, kad visada išklauso, kad paskambina ir pasiteirauja kaip sveikata! Didelis AČIŪ norėčiau, kad pasiektų jas viešai susirinkimo metu. Norėčiau, kad perduotumėte viešai mūsų AČIŪ už rūpestį! Už išsamų ligos ištyrimą ir siūlomą gydymą! už dėmesį net jei ir kreipiamės dėl vaistų parinkimo vaikams su "mažareikšme" liga!

A.K. su šeima

Padėka GMP paramedikui

Noriu padėkoti nuostabiam paramedikui, kuris suteikė pagalbą mano nepilnamečiui sūnui. Dėkoju už profesionalumą, šiltą bendravimą, atsidavimą darbui, kantrybę, mandagumą, rūpestingumą. Tokius rūpestingus ir atsakingus gydytojus skatinkite, kad jie teiktų pagalbą ir toliau, nepraraskite jų.

B.R

Padėka šeimos gydytojai Daivai Kubaitienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Irinai Motiejūnienei

Norime nuoširdžiai padėkoti šeimos gydytojai Daivai Kubaitienei ir bendrosios praktikos slaugytojai Irinai Motiejūnienei už dėmesį, atsakingumą, profesionalumą ir rūpestį. Nepaisant sudėtingo laikmečio ir iššūkių, visada sulaukiame šių Medikių ( iš didžiosios raidės) konsultacijų, atidaus dėmesio ir pagalbos.

Vertiname Jūsų pastangas ir džiaugiamės, kad Jūs mus gydote ir slaugote. Ačiū, Jums!

D.B ir R.B.

Padėka gydytojai Elonai Tumėnaitei ir visiems fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams

Jūsų poliklinikoje praėjau II reabilitacijos etapą, po stipinkaulio lūžio. Esu be galo dėkinga gyd. E. Tumėnaitei ir visam reabilitacijos personalui už šiltą atmosferą, profesionalumą, atidumą ir nuoširdų bendravimą.

Ačiū.

A.Z.

Padėka gydytojai kardiologei Živilei Žymantienei

Labai dėkoju kardiologei Živilei Žymantienei už profesionalią konsultaciją, skirtą dėmesį, laiką, nuodugnius tyrimus. Mano neįgali mama tvirtina, kad tokio profesionalaus ir šilto gydytojo dėmesio niekada nėra patyrusi. Dar kartą labai dėkojame ir linkime išgydyti dar daug negaluojančių širdžių!

Pagarbiai, Ž.P.

Padėka gydytojai kardiologei G. Andriuškevičienei ir šeimos gydytojai R. Urbonavičienei

Pacientas J.V. nuoširdžiai dėkoja gydytojai kardiologei G. Andriuškevičienei už profesionalią pagalbą, kardiologo įžvalgą, užuojautą ir žmogiškumą diagnozuojant pavojingą ligą – plaučių tromboemboliją, bei operatyviai nukreipiant į stacionarą.

„Gydytojo išgelbėjo man gyvybę, lenkiuosi jai...“

Taip pat dėkoju rūpestingai šeimos gydytojai R. Urbonavičienei bei slaugytojai Staselei už kantrybę, pagalbą, palaikymą įveikiant lėtines ligas.

D.M.

Padėka greitosios medicinos pagalbos Skaidiškių brigadai

Nuoširdi padėka VšĮ VRCP greitosios medicinos pagalbos Skaidiškių brigadai. Atskiras ir labai nuoširdus ačiū medikui Genadijui Romančikui.

Šiais laikais reta tokių nuoširdžių ir atsidavusių specialistų, bandančių padėti visais įmanomais būdais, bei palaikančių kritinėse situacijose.

Sėkmės Jūsų nelengvame darbe.

Dėkoja U. Šeima

Padėka šeimos gydytojai Inai Šragienei, procedūrinio kabineto darbuotojoms

Reiškiu padėka šeimos gydytojai Inai Šragienei, procedūrinio kabineto darbuotojoms Marijai Belopetrovič, Julijai Šoskackienei už nuoširdžią ir greitą pagalbą traumos metu.

V.O.

Padėka šeimos gydytojai Olgai Sereičikei

Nuoširdžiai dėkoju šiai nuostabiai gydytojai ir slaugytojai dirbančiai su ja kartu. Profesionaliai aptarnauja ir konsultuoja, gali ligą nustatyti net per nuotolį per kelias minutes apklausos ir paskirti tinkamus vaistus. Mane išgydė nuo dviejų ligų. Esu laiminga, kad lankausi pas šią gydytoją.

D.A.

Padėka gydytojai endokrinologei Eglei Rudinskienei

Noriu pareikšti didžiulę ir nuoširdžią padėką Vilniaus rajono centrinės poliklinikos gydytojai endokrinologei Eglei Rudinskienei už profesionalumą, atidumą, nuoširdų domėjimąsi pacientu, visiškai nepažįstamu, iš gatvės, gebėjimą aiškiai, trumpai ir suprantamai išdėstyti problemą pacientui, už konkretumą, neprašoma siunčia, kur mato reikalinga (t.y pas kitus specialistus). Gydytoja - su Dovana, kas ne taip dažnai pasitaiko. Maloniai nuteikė sklindanti iš jos meilė visai dienai ir ne tik dienai.

Taip pat noriu padėkoti jo s padėjėjai, kurios nei vardo, nei pavardės nežinau.

Puikus duetas!

Linkiu sėkmės darbe ir asmeniniame gyvenime.

Ačiū.

Pagarbiai, Z.A.

Padėka šeimos gydytojai D. Kubaitienei ir akušerei A. Kavoliūnienei

Nėštumo pradžioje kamavo skausmai, kurie kėlė nerimą. Paskambinus bendruoju informacijos telefonu, jau sekančią dieną skubos tvarka buvau priimta pas šeimos gydytoją D. Kubaitienę. Dar bendraujant informacijos telefonu, VRCP atstovė palinkėjo geros sveikatos ir stiprybės, kas maloniai nustebino.

Šeimos gydytoja D. Kubaitienė yra nereali. Džiaugiuosi, kad esu priskirta vienai geriausių šeimos daktarių, pas kurią visada malonu ateiti, jautiesi išklausytas ir tikrai gerai prižiūrėtas. Daktarės profesionalumas ir atida žavi.

Taip pat man pasisekė, kad esu priskirta akušerei A. Kavoliūnienei, pas kurią dar iki nėštumo neteko lankytis, bet kuri viršijo mano lūkesčius – maloni, įsiklausanti, be galo rūpestinga, kartais susidaro jausmas, lyg būčiau prižiūrima pačio artimiausio žmogaus, kuriam tikrai rūpi paciento savijauta.

Labai džiaugiuosi galėdama sveikatą nėštumo metu prižiūrėti VRCP pas daktarus, kuriais pasitikiu ir pas kuriuos gera sugrįžti. Paslaugų kokybės lygis nė kiek nenusileidžia privačioms gydymo įstaigoms – tik personalo prasme VRCP net geriau.

Ačiū!

G. R.

Padėka fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojai H. Milevič

Labai esu dėkinga fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojai H. Milevič už nuostabų darbą, atsidavimą žmogui savo sąžiningu, kruopščiu darbu. Senai lankau įvairias gimnastikas , bet tokių rankų ir širdies dar nemačiau. Lyginti su Karoliniškių poliklinikos gimnastikos – mankštos darymu, tai nepalyginami dalykai. Reiktų pasistažuoti Karoliniškių gimnastikos medikams pas tokius specialistus kaip H. Milevič.

Lenkiuosi! Labai, labai ačiū!

M. S.

Esu labai patenkinta Jūsų įstaigos paslaugų kokybe. Registravausi per IPR pas reumatologę, dabar lauksiu konsultacijos. Deja, nei viena kita Vilniaus m. savivaldybės ASPĮ neleido registruotis pas reumatologą net 3 mėn. laikotarpiu.

Gerai, kad yra VILNIAUS RAJONAS!

B.K.

Padėka odontologijos skyriaus gydytojai Ramunei Bračiulienei ir odontologų padėjėjoms Teresai Petkevič ir Verai Afoninai

Noriu padėkoti odontologijos skyriaus gydytojai Ramunei Bračiulienei, sesutei Teresai Petkevič ir sesutei Verai Afoninai už tai, kad yra mandagios, rūpestingos ir išmanančios savo darbą. Visą savaitę skaudėjo dantis ir pagaliau jų dėka praėjo.

L.B.

Padėka greitosios medicinos pagalbos skyriaus skubios medicinos pagalbos slaugos specialistei Lolitai Gerasimovai

Lolita Gerasimova yra nereali profesionalė: tiek plataus profilio supratimas, tiek gilus išmanymas specialių negalavimų. Asmeninis bendravimo aspektas ir socialiniai – psichologiniai įgūdžiai taip pat aukščiausio Europinio lygmens. Likome sužavėti. Nuoširdus AČIŪ gerbiamai Gerasimovai ir jos komandai! Ačiū!

M.Z.

Padėka Sudervės BPG kabineto bendruomenės slaugytojai Renatai Mozarskai

Reiškiu didelę pagarbą slaugytojai Renatai Mozarskai už labai malonų pacientų aptarnavimą, už vakcinavimo sklandų organizavimą ir pacientams iškilusių problemų sprendimą.

Su pagarba, E.I.

Padėka procedūrinio kabineto slaugytojoms ir šeimos medicinos skyriaus gydytojai

Dariausi pirmą Phyzer vakcinos skiepą. Deja, po procedūros, aptemo akyse ir nualpau, bei nukritusi prasiskėliau galvą. Noriu padėkoti darbuotojams, kurie dirbo skiepijimo patalpose, taip pat šeimos gydytojai, kuri atbėgo padėti. Jautėsi nuoširdus rūpestis ir, kad žmonės dirba mylimą darbą. Ačiū labai už suteiktą profesionalią pagalbą!

R.P.

Padėka

Noriu padėkoti juristei Ingai Mickevičiūtei ir gydytojai Loretai Vitkutei-Maigienei už nuoširdumą, įsiklausymą į problemą ir supratimą.

Esu be galo dėkinga gydytojai Liudmilai Finogenovai ir jos slaugytojai už efektyvų gydymą, kuomet buvau pas jas nukreipta - nepraėjus nei pusvalandžiui diagnozavo plaučių
uždegimą ir išrašė veiksmingus vaistus. Tai buvo ir darnaus rentgeno skyriaus, ir kraujo laboratorijos darbo rezultatas.

Vėliau mane gydė maloni, geranoriška profesionalė Rita Dovidaitienė, o pulmonologė Teresa Volosevič išgydė galutinai.

Negaliu nepaminėti ir oftalmologės A. Vaitiekūnienės, kuri yra rimta specialistė, neklystamai nustačiusi susirgimą ir mane gydanti.

Tiktai geri ir malonūs prisiminimai išliko po apsilankymo pas gydytoją-psichiatrą A. Kurtinaitį, supratingą ir santūrų džentelmeną.

Gydytoja Elona Tumėnaitė ir kardiologė Galina Andriuškevičienė - iškilios savo srities specialistės.

Nuoširdi ir ypatinga padėka daktarei Daivai Kubaitienei ir Inai Šragienei, kurios prieš metus išgelbėjo mano anytos gyvybę – ir šiemet ji atšventė 99 gimtadienį!

I.Z.

Šiltus ir nuoširdžius padėkos žodžius noriu tarti fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus gydytojai Audronei Rinkevičiūtei, kinezioterapeuto padėjėjai Halinai Milevič, masažuotojui Leonidui Černel ir vyr. slaugos administratorei Zita Tripolinai.

Už didžiulį norą padėti, nuoširdų bendravimą, nepriekaištingą darbą, pakantumą ir šypseną...

Už bendrą poliklinikos švarą, tvarką, skiriamą dėmesį ir rūpestingumą kiekvienam pacientui didžiulis ačiū poliklinikos vadovybei.

Būkite sveiki ir kuo daugiau saulėtų dienų Jūsų asmeniniame gyvenime.

Pagarbiai, D.

Padėka greitosios medicinos pagalbos specialistei Barbarai Pilavgo ir savanorei paramedikei Justinai Diedul

Noriu padėkoti greitosios pagalbos komandai, kuri mano mamai padėjo išgyventi labai sunkią 2021-09-13 naktį. Tiesiog padarė stebuklą. Tai buvo nuostabios moterys. Ačiū Joms už visą rūpestį, kantrybę ir toleranciją.

Nuoširdus dėkui fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams

Esu labai patenkinta vizitu pas gydytoją Audronę Rinkevičiūtę. Jau vien tik malonus bendravimas gydo pacientą. Nuostabi savo srities specialistė, suprantanti ir išmananti savo darbą. Išklauso, gilinasi, pataria, atsako į visus klausimus. Paskyrė procedūras. Sveikatos, sėkmės gydytojai.

Ačiū fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojai Nijolei Balčiūnienei (302 kab,), visada su šypsena, maloni, atidi, patys geriausi žodžiai jai. Būkite sveika, laiminga!

Dėkui masažistui Leonid Černel už gerai atliktą masažą, šypseną, profesionalumą, visuomet laiku spėjantis priimti. Sėkmės ir sveikatos Jums.

Nuoširdžiai V.P.P.

Padėka šeimos medicinos skyriaus bendruomenės slaugytojai

Noriu padėkoti slaugytojai Jadvygai Chaidukovai dirbančiai 252 kabinete. Ačiū Jums už atidumą, rūpestį, profesionalumą, šypseną. Sėkmės sunkiame slaugytojų darbe! Sveikatos, akių spindesio!

Su pagarba V.P.P..

Padėka bendrosios praktikos slaugytojai Evelinai Skrobat

Noriu padėkoti slaugytojai Evelinai Skrobat už rūpestį, pagarbą ir gerą darbą.

K.E.

Padėka VšĮ Riešės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei

Noriu padėkoti už ilgalaikį ir nepriekaištingą S.S. gydymą, priežiūrą ir rūpestį, išreiškiu padėką gydytojai Bronei Danutei Beržinskienei ir visam ligoninės personalui.

Nuoširdžiai dėkoju už medikų ir personalo pagalbą, bendradarbiavimą, rūpestį bei viliuosi, jos jūsų pavyzdys įkvėps ir kitus. Tikiuosi, kad ši padėka neliks nepastebėta ir už atsakingą darbinių funkcijų vykdymą, profesionalų darbą, pareigingumo jausmą bei dėmesį pacientams, asmenys dirbantys sunkų darbą bus įvertinti.

Padėka šeimos gydytojai Barbarai Komarovskai ir bendruomenės slaugytojai Olimpijai Černych

Nuoširdus AČIŪ šeimos gydytojai Barbarai Komarovskai ir bendruomenės slaugytojai Olimpijai Černych už mūsų šeimos sveikatos priežiūrą, konsultacijas, pagalbą ir profesionalumą! Sėkmės Jums ir sveikatos!

G.K., K.K. ir A.K

Padėka šeimos medicinos skyriaus vedėjai Inai Šragienei, šeimos gydytojoms Elvyrai Pavliukovič ir Dianai Šakienei

Norėčiau padėkoti šeimos medicinos skyriaus vedėjai Inai Šragienei, šeimos gydytojoms Elvyrai Pavliukovič ir Dianai Šakienei už profesionalumą, dėmesingumą, operatyvumą ir supratingumą. Sklandžiai, nuosekliai ir atidžiai vykdant savo pareigas, šioje sudėtingoje pandemijos metu aplinkoje, kantriai išklausant pacientus. Nedelsiant suteikiant pagalbą. Linkiu Jūsų poliklinikos darbuotojams (gydytojams, slaugytojams, registratūros darbuotojams ir kt.) sveikatos ir sėkmingo darbo.
L.A. ir I.A.

Padėka fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams

Prašyčiau padėkoti ar pagal galimybes skirti materialinį paskatinimą Jūsų poliklinikos medikams.

Neringa Daveikienė, Nijolės Balčiūnienė, Danutė Norvaišienė labai operatyviai atlieka procedūras, maloniai bendrauja su pacientais, juos motyvuoja.

Žaviuosi atsakingu požiūriu į darbą ir sąžiningų pareigų atlikimu ir dėkoju gerb. Juozui Miškiniui, Rasai Brazauskienei ir Karolinai Dainovec.

Išskirtinio dėmesio ir pagarbos nusipelno gydytoja Elona Tumėnaitė. Tai profesionali reabilitologė, kuri įsigilina į paciento ligos istoriją, labai dėmesingai skiria gydymą, stebi ligonio būklę.

"Žemėje taip maža gerų žodžių, meilės, tiesos ir dėkingumo žodžių. Mes dažnai taip ir išsiskiriame nepasakę jų vienas kitam ir praeiname abejingi pro žydintį rugį ir pro kenčiantį žmogų, tartum ne vienos žemės broliai, ne vienos saulės vaikai būtumėm" (J.M.).

Gydytoja E. Tumėnaitė labai dėmesinga, atidi ir atsidavusi savo darbui. iš visos širdies dėkoju gydytojai E. Tumėnaitei už suteiktą pagalbą atstatant sveikatą.

Jūsų poliklinika - pavyzdys Lietuvai. Dėkoju!

V.S.

Padėka burnos higienistei Laurai Andreiko

Noriu išreikšti padėką ir pasidžiaugti, kad turite tokią nuostabią burnos higienos specialistę Laurą Andreiko. Tai ne tik savo srities profesionalė, bet ir labai švelnus ir malonus žmogus. Lankausi VRCP pas Laurą jau ne pirmą kartą ir noriu pasakyti, kad esu tiesiog sužavėta jos atsidavimu savo darbui, jos rūpestingu bendravimu su pacientu ir jos nuolatine akių šypsena.

Nuoširdžiai su pagarba, D.S.

Padėka gydytojui otorinolaringologui Tadeuš Labovič

Norėčiau padėkoti Tadeuš Labovič už gebėjimą ir norą rasti priėjimą prie vaikų, mokėjimą gąsdinantį vizitą pas gydytoją padaryti smagiu.

Didelis ačiū nuo mažo Aleksiuko.

V.M.R.

Padėka fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Elonai Tumėnaitei ir kitiems fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus specialistams

Dėkoju gydytojai E.Tumonaitei, kuri labai atsakinga, sąžininga, stebi pacientą, koreguoja gydymą. Tokį atsidavusį mediką retai sutiksi. Nuoširdi pagarba gydytojai E. Tumėnaitei.

Dėkoju dėmesingai, kruopščiai atliekantiems pareigas: Nijolei Balčiūnienei, Jevgenijai Vasilevskajai, Halinai Milevič, Jonui Stoškui.

Jūsų poliklinikoje dirba komanda, kuri tvari, santykiai grįsti pozityvia partneryste, bendradarbiavimu. Dėkoju ir linkiu, kad minėtiems medikams būtų skiriamas reikiamas dėmesys ir pagarba.

V.S.

Padėka gydytojai pulmonologei Teresai Volosevič

Norėčiau perduoti nuoširdžią padėką gydytojai Teresai Volosevič ir kartu su ja dirbusiai seselei, kurios priėmė mane karščiavimo klinikoje. Nuostabios medikės, be galo šiltos, jaukios, matydamos mano streso pilnas akis, mane ramino, detaliai viską paaiškino, buvo labai rūpestingos. Labai džiaugiuosi, kad šioje poliklinikoje dirba tokios profesionalios, logiškai mąstančios ir žmogiškumo savybių nepraradusios medikės. Tikiu, kad iššūkių šiuo metu turi labai daug žmonių, o ypatingai medikai, tačiau jos buvo pozityvios, švelnios ir malonios. O šį rytą sulaukiau gydytojos skambučio pasiteirauti kaip aš jaučiuosi.

Ačiū.

M.K.S.

Padėka Riešės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės personalui

Visų pirma labai norėčiau pasveikinti visus medikus su Medicinos darbuotojų diena! O atskirą padėką skiriame Riešės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės personalui už nuoširdų atsidavimą savo darbui. Dėkojame už J.S. slaugą ir priežiūrą visoms slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjams, o ypač didelį ačiū tariame slaugos ligoninės gydytojai Bronei Danutei Beržinskienei už supratimą ir atjautą, už paguodžiantį žodį bei profesionalumą. Linkime stiprybės ir sveikatos šiame nelengvame ir dažnai neįvertintame darbe.

E.J.

Padėka šeimos gydytojai Daliai Romualdai Lukočienei ir budinčio gydytojo kabineto gydytojai Liudmilai Finogenovai

Esu dėkinga šeimos gydytojai. D.Lukočienei, slaugytojai, budinčio gydytojo kabineto gydytojai L.Finogenovai, procedūrinio kabineto (337-338 kab.) med. personalui už pavyzdingą darbą. Lai lydi Jus puiki sveikata, energija ir gerovė.

G.R.

Padėka odontologijos skyriaus registratorei ir gydytojui Pranui Černiauskui

Esu dėkinga odontologijos skyriaus registratorei už malonų bendravimą ir gydytojui Pranui Černiauskui už operatyvumą.

Ačiū!

R.Z.

Padėka fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus specialistams

Esu širdingai dėkingas fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojoms Halinai iš 321 kab. ir Adelei iš 336 kab. už nuoširdumą ir rūpestį mane gydant.

E.K.

Padėka skubios medicinos pagalbos specialistei Lolitai Gerasimovai ir vairuotojui paramedikui Valdemar Symanovič.

Labai norime padėkoti greitosios medicinos pagalbos ekipažui: skubios medicinos pagalbos specialistei Lolitai Gerasimovai ir vairuotojui paramedikui Valdemar Symanovič.

Dėkojame už Jūsų profesionalumą ir suteiktą pagalbą. Jūsų operatyvumo ir kompetencijos dėka pavyko išvengti galbūt artėjančio infarkto.

Ačiū iš visos širdies!

Sėkmės Jums!

L.O.P.

Padėka šeimos gydytojai Dianai Šakienei ir reabilitologei Audronei Rinkevičiūtei

Dėkoju šeimos gydytojai Dianai Šakienei, reabilitologei Audronei Rinkevičiūtei. Gavau kokybiškas paslaugas. Paaiškino aiškiai, konkrečiai patarė, skyrė vaistus. Aptarnaujančios sesutės, malonios ir profesionalios. Aš kreipiuosi ir man suteikia pagalbą, noriu gyventi ir dirbti tokioje valstybėje, su tokiu palaikančiu med. personalu. Ačiū, dar kartą ir sėkmės darbuose, 2021-aisiais. :)

G.S.

Padėka šeimos gydytojai Iridei Brazaitienei

Apie profesionalus - išskirtines asmenybes, dirbančius pasiaukojamai su tikru atsidavimu ir meile, su nuoširdžiu dėmesiu kiekvienam žmogui sakoma: mokytojas " iš prigimties", kunigas "iš prigimties", daktaras "iš prigimties"... Tokia daktarė "iš prigimties" - gydytoja Iridė Brazaitienė. Jos dėmesio dėka išspręsta didelė mano sveikatos problema. Ačiū gydytojai, sėkmės ir stiprybės Jai ir, kad mažiau aštrių akmenų būtų Jos gyvenimo kelyje.

A.M.

Padėka vyriausiajai gydytojai Vidai Žvirblienei, gydytojams ir visam personalui

Nuoširdžiausiai dėkoju Jums už Jūsų tokį sunkų ir tokį reikalingą mums pacientams darbą. Daugybę metų visa mūsų giminė gydosi Jūsų vadovaujamoje poliklinikoje. Nuoširdžiausiai dėkoju visos giminės vardu nuostabiausiems, dėmesingiausiems, humaniškiausiems pasaulyje Jūsų gydytojams ir personalui. Visiems, visiems be išimties! O ypač mūsų šeimos gydytojai Astai Martinkėnienei, sesutei Gražinai Sokolovskai, gydytojai ginekologei Saulei Murmienei, kineziterapeutui Juozui Miškiniui, masažistei Neringai Daveikienei, odontologijos sk. vedėjui Pranui Černiauskui, sesutei Rasai Rimšienei ir visiems kitiems, o ypač Jums, nes tik puikaus vadovavimo dėka būna toks puikus kolektyvas.

L.S.

Padėka vaikų kardiologei Žanetai Drižienei
Labai norėčiau išreikšti padėką Jūsų Įstaigos gydytojai vaikų kardiologei Žanetai Drižienei. Tai yra nuostabi, profesionali gydytoja, kuri puikiai bendrauja su pacientais. Konsultacijos metu išsamiai atsakė į visus mūsų klausimus, supratingai išaiškino situaciją. Dėl tokių gydytojų mes, pacientai, vėl ir vėl grįžtame į Jūsų įstaigą.

R.K.

Padėka Juodšilių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės medicinos darbuotojams
Nuoširdžiai dėkoju Vilniaus rajono centrinės poliklinikos Juodšilių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės medicinos specialistams ir darbuotojams, o ypatingai gydytojai Eglei Zagorskienei už Mamos profesionalią priežiūrą, medicininės pagalbos suteikimą, jautrumą, nuoširdų bendravimą bei artimųjų palaikymą.

L.A.

Padėka fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai E. Tumėnaitei ir visam fizinės medicinos ir reabilitacijos kolektyvui
Esu labai dėkinga fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai E. Tumėnaitei, kuri nuostabiai sudėliojo mano reabilitacinių procedūrų mozaiką gerinančią sveikatą. Jos vadovaujamas kolektyvas atlieka sveikatinimo procedūras, tai ir masažuotoja Karolina savo rankomis maloniai sušildo ir gydo, tai ir greituolė Galina visur suspėjanti ir palydinti su šypsena, na ir visas kolektyvas dėmesingai atlieka sveikatinimo procedūras.

Esu labai dėkinga už rūpestį, globą ir sveikatinimą.

Didelis Ačiū!

A.A.

Padėka fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai A. Rinkevičiūtei ir masažuotojui J. Stoškui
Labai noriu padėkoti gydytojai A. Rinkevičiūtei, masažuotojui J. Stoškui ir 302 kabineto darbuotojoms už malonų, geranorišką bendravimą ir profesionalią pagalbą.

R.N.

Pati didžiausia padėka kineziterapeutei Rasai Brazauskienei už jos profesionalumą, nuoširdų rūpestį bei atsidavimą savo darbui.

I.

Esu pensininkė, protezavausi pas gydytoją odontologę Eriką Paškevičiūtę. Esu labai dėkinga už labai gerą darbą, nuoširdumą, jautrumą pacientui. Tikiu, kad ši jauna gydytoja labai mylima savo pacientų ir prašau administraciją paskatinti ir mano vardu padėkoti už gerą darbą ir jautrią širdį.

Nuoširdžiai su padėka V.Ž.

Padėka Juodšilių ambulatorijos medicinos personalui ir vedėjai Eglei Zagorskienei
Noriu širdingai padėkoti Juodšilių ambulatorijos medicinos personalui. Gydytojai ir visi medicinos darbuotojai širdingai ir profesionaliai padeda ligoniams kurie gydosi Juodšilių ambulatorijoje. Širdingai dėkoju ambulatorijos vedėjai Zagorskienei už jos profesionalumą ir žmogiškumą, lenkiuosi iki žemės ir sakau "ačiū".
B. D.

Naudinga informacija