Padėkos

Padėka greitosios medicinos pagalbos specialistei Barbarai Pilavgo ir savanorei paramedikei Justinai Diedul

Noriu padėkoti  greitosios  pagalbos komandai, kuri mano mamai padėjo išgyventi labai sunkią 2021-09-13 naktį. Tiesiog padarė stebuklą. Tai buvo nuostabios moterys. Ačiū Joms už visą rūpestį, kantrybę ir toleranciją.

Nuoširdus dėkui fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams

Esu labai patenkinta vizitu pas gydytoją Audronę Rinkevičiūtę. Jau vien tik malonus bendravimas gydo pacientą. Nuostabi savo srities specialistė, suprantanti ir išmananti savo darbą. Išklauso, gilinasi, pataria, atsako į visus klausimus. Paskyrė procedūras. Sveikatos, sėkmės gydytojai.

Ačiū fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojai Nijolei Balčiūnienei (302 kab,), visada su šypsena, maloni, atidi, patys geriausi žodžiai jai. Būkite sveika, laiminga!

Dėkui masažistui Leonid Černel už gerai atliktą masažą, šypseną, profesionalumą, visuomet laiku spėjantis priimti. Sėkmės ir sveikatos Jums.

Nuoširdžiai V.P.P.

Padėka šeimos medicinos skyriaus bendruomenės slaugytojai

Noriu padėkoti slaugytojai Jadvygai Chaidukovai dirbančiai 252 kabinete. Ačiū Jums už atidumą, rūpestį, profesionalumą, šypseną. Sėkmės sunkiame slaugytojų darbe! Sveikatos, akių spindesio!

Su pagarba V.P.P..

Padėka bendrosios praktikos slaugytojai Evelinai Skrobat

Noriu padėkoti slaugytojai Evelinai Skrobat už rūpestį, pagarbą ir gerą darbą.

K.E.

Padėka VšĮ Riešės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei

Noriu padėkoti už ilgalaikį ir nepriekaištingą S.S. gydymą, priežiūrą ir rūpestį, išreiškiu padėką gydytojai Bronei Danutei Beržinskienei ir visam ligoninės personalui.

Nuoširdžiai dėkoju už medikų ir personalo pagalbą, bendradarbiavimą, rūpestį bei viliuosi, jos jūsų pavyzdys įkvėps ir kitus. Tikiuosi, kad ši padėka neliks nepastebėta ir už atsakingą darbinių funkcijų vykdymą, profesionalų darbą, pareigingumo jausmą bei dėmesį pacientams, asmenys dirbantys sunkų darbą bus įvertinti.

Padėka šeimos gydytojai Barbarai Komarovskai ir bendruomenės slaugytojai Olimpijai Černych

Nuoširdus AČIŪ šeimos gydytojai  Barbarai Komarovskai ir bendruomenės slaugytojai Olimpijai Černych už mūsų šeimos sveikatos priežiūrą, konsultacijas, pagalbą ir profesionalumą! Sėkmės Jums ir sveikatos!

G.K., K.K. ir A.K

Padėka šeimos medicinos skyriaus vedėjai Inai Šragienei, šeimos gydytojoms Elvyrai Pavliukovič ir Dianai Šakienei

Norėčiau padėkoti šeimos medicinos skyriaus vedėjai Inai Šragienei, šeimos gydytojoms Elvyrai Pavliukovič ir Dianai Šakienei už profesionalumą, dėmesingumą, operatyvumą ir supratingumą. Sklandžiai, nuosekliai ir atidžiai vykdant savo pareigas, šioje sudėtingoje pandemijos metu aplinkoje, kantriai išklausant pacientus. Nedelsiant suteikiant pagalbą. Linkiu Jūsų poliklinikos darbuotojams (gydytojams, slaugytojams, registratūros darbuotojams ir kt.) sveikatos ir sėkmingo darbo.
L.A. ir I.A.

Padėka fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams

Prašyčiau padėkoti ar pagal galimybes skirti materialinį paskatinimą Jūsų poliklinikos medikams.

Neringa Daveikienė, Nijolės Balčiūnienė, Danutė Norvaišienė labai operatyviai atlieka procedūras, maloniai bendrauja su pacientais, juos motyvuoja.

Žaviuosi atsakingu požiūriu į darbą ir sąžiningų pareigų atlikimu ir  dėkoju gerb. Juozui Miškiniui, Rasai Brazauskienei ir Karolinai Dainovec.

Išskirtinio dėmesio ir pagarbos nusipelno gydytoja Elona Tumėnaitė. Tai profesionali reabilitologė, kuri įsigilina į paciento ligos istoriją, labai dėmesingai skiria gydymą, stebi ligonio būklę.

"Žemėje taip maža gerų žodžių, meilės, tiesos ir dėkingumo žodžių. Mes dažnai taip ir išsiskiriame nepasakę jų vienas kitam ir praeiname abejingi pro žydintį rugį ir pro kenčiantį žmogų, tartum ne vienos žemės broliai, ne vienos saulės vaikai būtumėm" (J.M.).

Gydytoja E. Tumėnaitė labai dėmesinga, atidi ir atsidavusi savo darbui. iš visos širdies dėkoju gydytojai E. Tumėnaitei už suteiktą pagalbą atstatant sveikatą.

Jūsų poliklinika - pavyzdys Lietuvai. Dėkoju!

V.S.

Padėka burnos higienistei Laurai Andreiko

Noriu išreikšti  padėką ir pasidžiaugti, kad turite tokią nuostabią burnos higienos specialistę Laurą Andreiko. Tai ne tik savo srities profesionalė, bet ir labai švelnus ir malonus žmogus. Lankausi VRCP pas Laurą jau ne pirmą kartą ir noriu pasakyti, kad esu tiesiog sužavėta jos atsidavimu savo darbui, jos rūpestingu bendravimu su pacientu ir jos nuolatine akių šypsena.

Nuoširdžiai su pagarba, D.S.

Padėka gydytojui otorinolaringologui Tadeuš Labovič

Norėčiau padėkoti Tadeuš Labovič už gebėjimą ir norą rasti priėjimą prie vaikų, mokėjimą gąsdinantį vizitą pas gydytoją padaryti smagiu.

Didelis ačiū nuo mažo Aleksiuko.

V.M.R.

Padėka fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai Elonai Tumėnaitei ir kitiems fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus specialistams

Dėkoju gydytojai E.Tumonaitei, kuri labai atsakinga, sąžininga, stebi pacientą, koreguoja gydymą. Tokį atsidavusį mediką retai sutiksi. Nuoširdi pagarba gydytojai E. Tumėnaitei.

Dėkoju dėmesingai, kruopščiai atliekantiems pareigas: Nijolei Balčiūnienei, Jevgenijai Vasilevskajai, Halinai Milevič, Jonui Stoškui.

Jūsų poliklinikoje dirba komanda, kuri tvari, santykiai grįsti pozityvia partneryste, bendradarbiavimu. Dėkoju ir linkiu, kad minėtiems medikams būtų skiriamas reikiamas dėmesys ir pagarba.

V.S.

Padėka gydytojai pulmonologei Teresai Volosevič

Norėčiau perduoti nuoširdžią padėką gydytojai Teresai Volosevič ir kartu su ja dirbusiai seselei, kurios priėmė mane karščiavimo klinikoje. Nuostabios medikės, be galo  šiltos, jaukios, matydamos mano streso pilnas akis, mane ramino, detaliai viską paaiškino, buvo labai rūpestingos. Labai džiaugiuosi, kad šioje poliklinikoje dirba tokios profesionalios, logiškai mąstančios ir žmogiškumo savybių nepraradusios medikės. Tikiu, kad iššūkių šiuo metu turi labai daug žmonių, o ypatingai medikai, tačiau jos buvo pozityvios, švelnios ir malonios. O šį rytą sulaukiau gydytojos skambučio pasiteirauti kaip aš jaučiuosi.

Ačiū.

M.K.S.

Padėka Riešės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės personalui

Visų pirma labai norėčiau pasveikinti visus medikus su Medicinos darbuotojų diena! O atskirą padėką skiriame Riešės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės personalui už nuoširdų atsidavimą savo darbui. Dėkojame už J.S. slaugą ir priežiūrą visoms slaugytojoms ir slaugytojų padėjėjams, o ypač didelį ačiū tariame slaugos ligoninės gydytojai Bronei Danutei Beržinskienei už supratimą ir atjautą, už paguodžiantį žodį  bei profesionalumą. Linkime stiprybės ir sveikatos šiame nelengvame ir dažnai neįvertintame darbe.

E.J.

Padėka šeimos gydytojai Daliai Romualdai Lukočienei ir budinčio gydytojo kabineto gydytojai Liudmilai Finogenovai

Esu dėkinga šeimos gydytojai. D.Lukočienei, slaugytojai, budinčio gydytojo kabineto gydytojai L.Finogenovai, procedūrinio kabineto (337-338 kab.) med. personalui už pavyzdingą darbą. Lai lydi Jus puiki sveikata, energija ir gerovė.

G.R.

Padėka odontologijos skyriaus registratorei ir gydytojui Pranui Černiauskui

Esu dėkinga odontologijos skyriaus registratorei už malonų bendravimą ir gydytojui Pranui Černiauskui už operatyvumą.

Ačiū!

R.Z.

Padėka fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus specialistams

Esu širdingai dėkingas fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojoms Halinai iš 321 kab. ir Adelei iš 336 kab. už nuoširdumą ir rūpestį mane gydant.

E.K.

Padėka skubios medicinos pagalbos specialistei Lolitai Gerasimovai ir vairuotojui paramedikui Valdemar Symanovič.

Labai norime padėkoti greitosios medicinos pagalbos ekipažui: skubios medicinos pagalbos specialistei Lolitai Gerasimovai ir vairuotojui paramedikui Valdemar Symanovič. 

Dėkojame už Jūsų  profesionalumą ir suteiktą pagalbą. Jūsų operatyvumo ir kompetencijos dėka pavyko išvengti galbūt artėjančio infarkto.

Ačiū iš visos širdies!

Sėkmės Jums!

L.O.P.

Padėka šeimos gydytojai Dianai Šakienei ir reabilitologei Audronei Rinkevičiūtei

Dėkoju šeimos gydytojai Dianai Šakienei, reabilitologei Audronei Rinkevičiūtei. Gavau kokybiškas paslaugas. Paaiškino aiškiai, konkrečiai patarė, skyrė vaistus. Aptarnaujančios sesutės, malonios ir profesionalios. Aš kreipiuosi ir man suteikia pagalbą, noriu gyventi ir dirbti tokioje valstybėje, su tokiu palaikančiu med. personalu. Ačiū, dar kartą ir sėkmės darbuose, 2021-aisiais. :)

G.S.

Padėka šeimos gydytojai Iridei Brazaitienei

Apie profesionalus - išskirtines asmenybes, dirbančius pasiaukojamai su tikru atsidavimu ir meile, su nuoširdžiu dėmesiu kiekvienam žmogui sakoma: mokytojas " iš prigimties", kunigas "iš prigimties", daktaras "iš prigimties"... Tokia daktarė "iš prigimties" - gydytoja Iridė Brazaitienė. Jos dėmesio dėka išspręsta didelė mano sveikatos problema. Ačiū gydytojai, sėkmės ir stiprybės Jai ir, kad mažiau aštrių akmenų būtų Jos gyvenimo kelyje.

A.M.

Padėka vyriausiajai gydytojai Vidai Žvirblienei, gydytojams ir visam personalui

Nuoširdžiausiai dėkoju Jums už Jūsų tokį sunkų ir tokį reikalingą mums pacientams darbą. Daugybę metų visa mūsų giminė gydosi Jūsų vadovaujamoje poliklinikoje. Nuoširdžiausiai dėkoju visos giminės vardu nuostabiausiems, dėmesingiausiems, humaniškiausiems pasaulyje Jūsų gydytojams ir personalui. Visiems, visiems be išimties! O ypač mūsų šeimos gydytojai Astai Martinkėnienei, sesutei Gražinai Sokolovskai, gydytojai ginekologei Saulei Murmienei, kineziterapeutui Juozui Miškiniui, masažistei Neringai Daveikienei, odontologijos sk. vedėjui Pranui Černiauskui, sesutei Rasai Rimšienei ir visiems kitiems, o ypač Jums, nes tik puikaus vadovavimo dėka būna toks puikus kolektyvas.

L.S.

Padėka vaikų kardiologei Žanetai Drižienei
Labai norėčiau išreikšti padėką Jūsų Įstaigos gydytojai vaikų kardiologei Žanetai Drižienei. Tai yra nuostabi, profesionali gydytoja, kuri puikiai bendrauja su pacientais. Konsultacijos metu išsamiai atsakė į visus mūsų klausimus, supratingai išaiškino situaciją. Dėl tokių gydytojų mes, pacientai, vėl ir vėl grįžtame į Jūsų įstaigą.

R.K.

Padėka Juodšilių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės medicinos darbuotojams
Nuoširdžiai dėkoju Vilniaus rajono centrinės poliklinikos Juodšilių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės medicinos specialistams ir darbuotojams, o ypatingai gydytojai Eglei Zagorskienei už Mamos profesionalią priežiūrą, medicininės pagalbos suteikimą, jautrumą, nuoširdų bendravimą bei artimųjų palaikymą.

L.A.

Padėka fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai E. Tumėnaitei ir visam fizinės medicinos ir reabilitacijos kolektyvui
Esu labai dėkinga fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai E. Tumėnaitei, kuri nuostabiai sudėliojo mano reabilitacinių procedūrų mozaiką gerinančią sveikatą. Jos vadovaujamas kolektyvas atlieka sveikatinimo procedūras, tai ir masažuotoja Karolina savo rankomis maloniai sušildo ir gydo, tai ir greituolė Galina visur suspėjanti ir palydinti su šypsena, na ir visas kolektyvas dėmesingai atlieka sveikatinimo procedūras.

Esu labai dėkinga už rūpestį, globą ir sveikatinimą.

Didelis Ačiū!

A.A.

Padėka fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai A. Rinkevičiūtei ir masažuotojui J. Stoškui
Labai noriu padėkoti gydytojai A. Rinkevičiūtei, masažuotojui J. Stoškui ir 302 kabineto darbuotojoms už malonų, geranorišką bendravimą ir profesionalią pagalbą.

R.N.

Pati didžiausia padėka kineziterapeutei Rasai Brazauskienei už jos profesionalumą, nuoširdų rūpestį bei atsidavimą savo darbui.

I.

Esu pensininkė, protezavausi pas gydytoją odontologę Eriką Paškevičiūtę. Esu labai dėkinga už labai gerą darbą, nuoširdumą, jautrumą pacientui. Tikiu, kad ši jauna gydytoja labai mylima savo pacientų ir prašau administraciją paskatinti ir mano vardu padėkoti už gerą darbą ir jautrią širdį.

Nuoširdžiai su padėka V.Ž.

Padėka Juodšilių ambulatorijos medicinos personalui ir vedėjai Eglei Zagorskienei 
Noriu širdingai padėkoti Juodšilių ambulatorijos medicinos personalui. Gydytojai ir visi medicinos darbuotojai širdingai ir profesionaliai padeda ligoniams kurie gydosi Juodšilių ambulatorijoje. Širdingai dėkoju ambulatorijos vedėjai Zagorskienei už jos profesionalumą ir žmogiškumą, lenkiuosi iki žemės ir sakau "ačiū".
B. D.

Naudinga informacija