Padėkos

Padėka šeimos gydytojai Iridei Brazaitienei

Apie profesionalus - išskirtines asmenybes, dirbančius pasiaukojamai su tikru atsidavimu ir meile, su nuoširdžiu dėmesiu kiekvienam žmogui sakoma: mokytojas " iš prigimties", kunigas "iš prigimties", daktaras "iš prigimties"... Tokia daktarė "iš prigimties" - gydytoja Iridė Brazaitienė. Jos dėmesio dėka išspręsta didelė mano sveikatos problema. Ačiū gydytojai, sėkmės ir stiprybės Jai ir, kad mažiau aštrių akmenų būtų Jos gyvenimo kelyje.

A.M.

Padėka vyriausiajai gydytojai Vidai Žvirblienei, gydytojams ir visam personalui

Nuoširdžiausiai dėkoju Jums už Jūsų tokį sunkų ir tokį reikalingą mums pacientams darbą. Daugybę metų visa mūsų giminė gydosi Jūsų vadovaujamoje poliklinikoje. Nuoširdžiausiai dėkoju visos giminės vardu nuostabiausiems, dėmesingiausiems, humaniškiausiems pasaulyje Jūsų gydytojams ir personalui. Visiems, visiems be išimties! O ypač mūsų šeimos gydytojai Astai Martinkėnienei, sesutei Gražinai Sokolovskai, gydytojai ginekologei Saulei Murmienei, kineziterapeutui Juozui Miškiniui, masažistei Neringai Daveikienei, odontologijos sk. vedėjui Pranui Černiauskui, sesutei Rasai Rimšienei ir visiems kitiems, o ypač Jums, nes tik puikaus vadovavimo dėka būna toks puikus kolektyvas.

L.S.

Padėka vaikų kardiologei Žanetai Drižienei
Labai norėčiau išreikšti padėką Jūsų Įstaigos gydytojai vaikų kardiologei Žanetai Drižienei. Tai yra nuostabi, profesionali gydytoja, kuri puikiai bendrauja su pacientais. Konsultacijos metu išsamiai atsakė į visus mūsų klausimus, supratingai išaiškino situaciją. Dėl tokių gydytojų mes, pacientai, vėl ir vėl grįžtame į Jūsų įstaigą.

R.K.

Padėka Juodšilių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės medicinos darbuotojams
Nuoširdžiai dėkoju Vilniaus rajono centrinės poliklinikos Juodšilių palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės medicinos specialistams ir darbuotojams, o ypatingai gydytojai Eglei Zagorskienei už Mamos profesionalią priežiūrą, medicininės pagalbos suteikimą, jautrumą, nuoširdų bendravimą bei artimųjų palaikymą.

L.A.

Padėka fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai E. Tumėnaitei ir visam fizinės medicinos ir reabilitacijos kolektyvui
Esu labai dėkinga fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai E. Tumėnaitei, kuri nuostabiai sudėliojo mano reabilitacinių procedūrų mozaiką gerinančią sveikatą. Jos vadovaujamas kolektyvas atlieka sveikatinimo procedūras, tai ir masažuotoja Karolina savo rankomis maloniai sušildo ir gydo, tai ir greituolė Galina visur suspėjanti ir palydinti su šypsena, na ir visas kolektyvas dėmesingai atlieka sveikatinimo procedūras.

Esu labai dėkinga už rūpestį, globą ir sveikatinimą.

Didelis Ačiū!

A.A.

Padėka fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai A. Rinkevičiūtei ir masažuotojui J. Stoškui
Labai noriu padėkoti gydytojai A. Rinkevičiūtei, masažuotojui J. Stoškui ir 302 kabineto darbuotojoms už malonų, geranorišką bendravimą ir profesionalią pagalbą.

R.N.

Pati didžiausia padėka kineziterapeutei Rasai Brazauskienei už jos profesionalumą, nuoširdų rūpestį bei atsidavimą savo darbui.

I.

Esu pensininkė, protezavausi pas gydytoją odontologę Eriką Paškevičiūtę. Esu labai dėkinga už labai gerą darbą, nuoširdumą, jautrumą pacientui. Tikiu, kad ši jauna gydytoja labai mylima savo pacientų ir prašau administraciją paskatinti ir mano vardu padėkoti už gerą darbą ir jautrią širdį.

Nuoširdžiai su padėka V.Ž.

Padėka Juodšilių ambulatorijos medicinos personalui ir vedėjai Eglei Zagorskienei 
Noriu širdingai padėkoti Juodšilių ambulatorijos medicinos personalui. Gydytojai ir visi medicinos darbuotojai širdingai ir profesionaliai padeda ligoniams kurie gydosi Juodšilių ambulatorijoje. Širdingai dėkoju ambulatorijos vedėjai Zagorskienei už jos profesionalumą ir žmogiškumą, lenkiuosi iki žemės ir sakau "ačiū".
B. D.

Naudinga informacija